Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Zápasy

1.FC Barrandov - Slavoj Suchdol

publikováno 24.09.2015 (aktualizováno 07.03.2018)

Dne 23.9. jsme odehrali další utkání tentokrát na Zlíchově, kde byl naším soupeřem tým 1.FC Barrandov. Se soupeřem jsme se již několikrát potkali v předchozích ročnících, takže bylo pravděpodobné, že nebudeme úplně favoritem tohoto zápasu.

Začali jsme jako vždy a to tím, že celý tým spal a vypadalo to že na hřišti vůbec nejsme. Byli jsme za to potrestáni hned v 2. minutě velmi laciným gólem na 1:0. To nám ovšem tentokrát k probuzení stačilo a utkání se okamžitě stalo zajímavým. Soupeře jsme od této chvíle nepouštěli do větších šancí a naopak se nám podařilo několikrát ohrozit branku chlapců z Barrandova. Naše zlepšená hra vyústila ve vyrovnání stavu v 8. minutě, kdy Božena asistoval u branky, kterou vstřelil Davson, 1:1.  Následovala pasáž utkání, kdy se šance střídaly na obou stranách, ale my jsme měli v brance Čížu a naši útočíci hráči zase ne úplně přesnou mušku. V 15. mitutě se už ale soupeř prosadil pěknou kombinací a střelou do prázdné brány se Barrandov opět ujal vedení 2:1. Nic jsme ovšem nevzdávali. V 17. minutě jsme předvedli krásnou akci, když Kuba prošel středem hřiště a zatáhl balon po pravě straně odkud parádně našel Davsona a ten bombou k tyči z prvního doteku prověřil domácího brankáře. Ten ale se štěstím konečky prstů vytáhl jeho střelu na roh. Ve 22. minutě si vybral slabší chvilku Číža, když mu do branky propadla velmi jednoduchá střela z velké vzdálenosti, 3:1. Tento okamžik na nás zanechal jisté následky a začaly se množit naše chyby v obraně. Ještě jeden velmi světlý moment předvedl Kuba, když prošel polovinu hřiště a tentokrát už nenahrával, ale rozhodl se pro zakončení celé akce samostatně. Brankář neměl šanci 3:2.  Následně měl na noze vyrovnání Marek Sochor, ale po úniku, kdy šel sám na brankáře, zakončil nedůrazně a brankář s jeho střelou neměl výraznější obtíže. V poslední minutě 1.poločasu jsme dostali ještě jeden gól, po velké chybě naší obrany nebyl problém pro úplně volného hráče Barrandova trefit míč do odkryté brány a stanovit výsledek prvního pločasu na 4:2 pro domácí. V poločase jsem musel nuceně vystřídat Kubu, který utržil v závěru 1.půle jakýsi šrám na stehně a nemohl na začátku 2. poločasu pokračovat ve hře. Druhá polovina utkání začala opět vyrovnanou hrou, ale tentokrát spíše ve středu hřiště a bez velkých šancí na obou stranách. Tento stav vydržel až do 48. minuty, kdy Jenda Kindl propadl na pravé straně obrany a soupeř se dostal do přečíslení 3 na 1. To nešlo nedat 5:2. Tento moment nás velmi poznamenal a od této chvíle jsme úplně odpadli a začali kupit chybu za chybou. Útočící hráči se naprosto vykašlali na úkoly, které dostali před utkáním i v jeho průběhu a přestali pracovat směrem dozadu, což se okamžitě projevilo na hře i na výsledku.Soupeř dal během 5 minut 4 góly a bylo po utkání. Poté jsme ještě dokázali hru vyrovnat, ale to lze přičíst tomu, že soupeř při vědomí vysokého vedení zvolnil tempo a zbytek utkání byl spíše nudný. V poslední minutě jsme ještě dostali gól na konečný výsledek 10:2, ale to už opravdu nic neřešilo.

Sestava a známkování( 1 nejhorší - 10 nejlepší): Číža 5, Jenda Kindl 3, Honzík Vojar 5, Tomík Brejcha 3, Adam Šnajdr 3, Davson 4, Kubík Vávra 7, Božena 4, Jáchym Kindl 3, Marek Sochor 3, Ondra Lehečka 3, Martin Tomek 2