Úvod » Zápasy

Slavoj Suchdol - SK Střešovice 1911 C

publikováno 08.10.2015 (aktualizováno 07.03.2018)

V sobotu 3.10. jsme po delší době odehráli po delší době utkání na domácím hřišti.Tentokrát byl naším soupeřem tým ze Střešovic.

Sestava a známkování: Čížek 7, Kindl Jan 3, Kindl Jáchym 3, Vojar 5, Pasler 4, Vávra 5, Kučera 5, Měřínský 3, Tomek 2, Brejcha 4, Šnajdr 4, Sochor 2, Skořepa 4.

Od počátku utkání bylo vidět, že je soupeř lépe technicky vybavený a hlavně nedělá tolik zbytečných chyb. Od první minuty jsme byli pod mírným ale zato trvalým tlakem hráčů ze Střešovic. Z toho vyplývá i následující popis důležitých momentů v utkání. V 6. minutě hráč Střešovic trefuje po střele z 10 metrů břevno. Běží 10. minuta, když Střešovičtí znouvu útočí a jejich útočník přestřeluje naši branku ve 100% šanci z bezprostřední blízkosti. Ve 13. minutě udělala obrana soupeře chybu v rozehrávce a slabou přihrávku zachytil Davson, ovšem jeho střela brankáře hostí moc nevyděsila. V 15. minutě už ale naše chybující obrana nevydržela a po rohovém kopu dával úplně neobsazený Šimon Krejčí gól na 0:1. V 18. minutě opět zcela volný hráč, tentokrát Ondřej Kubín zvyšoval střelou 10 metrů 0:2. Poté se hra znovu trochu uklidnila, ale Střešovice měli neustále více ze hry.Tento stav vydržel až do 31. minuty, kdy jsme opět nepokryli hráče Střešovic. Luke Burnham střílí gól na 0:3. Ještě těsně před přestávkou se Burnham ukázal znovu, když napřáhl na polovině hřiště a trefil se přesně k pravé tyči. Číža neměl šanci 0:4. O přestávce jsme se snažili připomenout klukům, co jsme jim dali za úkol před začátkem utkání a nějak se nám zdálo, že většinu z toho zapomněli již v prvních minutách utkání. Ani ve druhém poločase naše slova nepadla na úrodnou půdu. Hned v 39. minutě nezvládli Jáchym s Honzíkem pokrýt hráče Střešovic, naštěstí jsme měli v bráně Čížu. Ve 43. minutě byl k naší smůle ještě šlapákem zraněn Kuba. Ve 47. minutě kopali Střešovice přímý kop po faulu na středu hřiště a před naší brnkou se zjevil opět volný Šimon Krejčí a bylo 0:5.  V 51. minutě přišla naše největší šance. Také po přímém kopu Honzíka Vojara hlavičkoval Davson, bohužel vedle branky. V předposlední minutě utkání ještě uzavřel skóre utkání na 0:6 po rohu opět Šimon Krejčí.